Tři sportovní aktivity, které by vaše děti měly dělat tento školní rok

Sporty jsou pro děti skvělé. Tím, že je zaktivizujete v mladém věku, pomůžete jim připravit cestu pro zdravé návyky po celý život. Kromě toho, že sport je zábavný, učí děti důležitosti týmové práce i pocitu sounáležitosti. Cvičení může pomoci dětem více se soustředit ve škole, stejně jako při spánku v noci (skvělá zpráva pro rodiče).

Aby bylo možné vidět výhody sportu u dětí, je zásadní aby milovali aktivitu, které se účastní. Takže rozmanitost je zásadní pro jejich aktivní cestu do dospělosti. Ne všechny děti mají touhu hrát sporty, ale tyto tři aktivity jistě zapálí touhu po pohybu:Fitness a soustředění: Bojová umění

Sledujte, jak se tento malý člověk v následujícím školním roce stane dítětem karate a také uvidíte, jak prospěšné je to hned v několika oblastech života. Konkurenceschopnost mládeže se často stává otázkou sebevědomí, sebeovládání a agrese Od karate přes kung fu, judo až taekwondo, bojové umění není jen fyzický sport, ale také sport, který poskytuje duševní a emocionální lekce. Typická hodina začne zahřátím, následovaná svalovými pohyby bojového umění samotného. Vaše dítě bude schopno se lépe soustředit, učit se dalším věcem a ovládnout umění bránit se chytrými technikami. Za pokrok je často udělován pásek - pocit úspěchu na tváři vašeho dítěte, je k nezaplacení.


Síla a bezpečnost: Plavání

Každé dítě potřebuje šanci naučit se plavat - nejdůležitějším důvodem je to, že je to jediný sport, který zdvojnásobuje záchranu života. Výhody plavání pro děti jsou nekonečné. Zapojuje každý sval v těle a je také skvělou aerobní aktivitou. Rodiče dětí s náchylností k nehodám s potěšením vědí, že u plavání je nejméně pravděpodobné, že způsobí nějaké zranění.


Socializace a sebevyjádření: Tanec

Vaše dítě bylo zrozeno tancovat. Dříve než se naučíme mluvit, reagujeme na rytmus a tempo hudby - výzkum dokonce ukazuje, že některé děti se usmívaly více, když se pohybovaly do rytmu. Není lepší způsob, jak nasměrovat nekonečnou energii, kterou děti mají, než jim dát šanci ji vytancovat. Stejně jako zvyšuje flexibilitu, rozsah pohybu, vytrvalost a sílu, pravidelné taneční kurzy dávají vašim malým ratolestem ideální platformu pro sebevyjádření. Taneční kurzy jsou skvělé pro vaše dítě i ke zlepšení socializačních a komunikačních dovedností. Plachým dětem může také pomoci zmírnit obavy ze socializace a vystupování před publikem.

Kategorie Tagy