Trénink pro tento týden od Toma Kupce

V tréninkové rutině pro tento týden se zaměříme na posílení středu těla pomocí TRX.

Cvičení pro tento týden je krátká sestava TRX cviků. TRX je dynamické cvičení pomocí závěsného zařízení, které pracuje s vlastní vahou těla a kombinuje posilování s balančním cvičením. Tento pohyb je pro tělo velmi přirozený a pomáhá k rovnoměrnému nárůstu svalové hmoty s minimálním rizikem zranění.

Jsou to 3 série po 3 opakováních.

1. přítahy s lokty u těla 10x
2 přítahy s lokty do stran10x
3 přítahy do písmene T 10x
4 klik 10x
5 dřep 10x
6 výpad vzad 2x10
7 přítah s rotací 10x

Tom Kupec - Můj příběh.

K fitness mě přivedl můj bratr ve čtrnácti letech. Přestože má váha byla kolem 60 kg i s postelí, velmi rychle se mi podařilo nabrat svalovou hmotu a cvičení se stalo nedílnou součástí mého života. Oblíbil jsem si jej natolik, že jsem se později rozhodl absolvovat trenérský kurz.

Brzy na to jsem nastoupil v Holmes Place na Černém Mostě, kde se mi díky skvělému zázemí a odbornému zaškolení podařilo rychle získat klientelu. Čím více klientů jsem měl, tím více jsem hledal novou inspiraci pro práci s nimi. Věděl jsem, že pokud chci své služby držet na vysoké úrovni, musím se neustále vzdělávat a posouvat dál.

Velmi mě ovlivnil trend zdravotně funkčního tréninku, vycházející z vývojové kineziologie. Jde o návrat k podstatě pohybu, pomoci lidem žít lépe, zdravěji a bez bolesti. Touha po poznání mě zavedla mimo jiné i do USA, kde jsem získal znalosti o dalších metodách cvičení.

Jak už to v životě bývá, v nejlepším přišel zvrat. V mém případě šlo o náhlé uzavření klubu na Černém Mostě a vynucenou změnu působiště. Novou výzvou se pro mě stal začínající nadnárodní fitness řetězec v Hostivaři. Postupem času jsem se vypracoval na manažerskou pozici a poznal provoz klubu i z druhé strany. Podnik byl však od začátku ve velmi špatné finanční situaci a jeho konci se nedalo zabránit.
Rozhodl jsem se vrátit na místo, kde jsem se cítil nejlépe. Je skvělé opět spolupracovat s Holmes Place. V mém srdci má zvláštní místo. Zažil jsem zde krásné období mé kariéry a jsem rád, že mohu být zpět. Zkušenější a s novou motivací.

Kategorie Tagy