Speciální sleva 20% na startovné Run Tour v Ústí nad Labem

V letošním roce se o zahřátí běžců v rámci celého běžeckého seriálu Run Tour postará Holmes Place. Příští sobotu zavítáme do Ústí nad Labem.

Pro naše členy jsme si ve spolupráci s Run Tour připravili speciální slevu 20% na startovné. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách www.runtour.cz. s uvedením kódu ULBRHP2017.

V minulém roce se v Ústí nad Labem konala premiéra tohoto běžeckého seriálu, který už několik let rozbíhá celou Českou republiku. Ohlasy byly natolik pozitivní, že se organizátoři rozhodli pro druhý díl běhu a vy se tak můžete těšit v sobotu 13. května na uvolněnou sportovní událost, které se plánuje zúčastnit až 1500 běžců. Nejde pouze jen o příjemnou atmosféru, svým startovným pomáhá každý běžec Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. V roce 2016 se díky RunTourákům na tuto nadaci věnovalo 1 044 300 Kč.
Trasa běhu je stejná jako minulý rok. Pod záštitou ambasadora závodu boxera Lukáše Konečného se podíváme opět nedaleko Mariánského mostu do čtvrti Střekov. Délka závodů je 5 a 10 kilometrů pro dospělé a pro ty nejmenší 500 a 1000 metrů. Zvolené obtížnosti tras nahrávají do karet nejen profesionálním běžcům, ale i těm, kteří s běháním začínají a je to jejich první závodní zkušenost. Přidáte se letos i vy a rozběháte tak s RunTour Ústí?
Pro veškeré aktuality a dění okolo běhu sledujte Facebookovou stránku RunTour https://www.facebook.com/runtour.

Kategorie Tagy