Opravdu toužíte po štíhlém těle? Vyzkoušejte tyto lázeňské metody.

Opět je tu obdobív roce, kdy pomalu odkládáme vrstvy oblečení a začínáme svoji kůži vystavovat na odiv. Po měsících, kdy jsme se smířili s ne zcela hezkým počasím, se můžete cítít ve svém těle trošku nepříjemně, nafouknutí, nacpaní, zkrátka ne moc dobře na to nosit, co chcete.

Všichni víme, že dobrá lázeňská léčba v nás může zanechat pocit lehkosti. Existují však způsoby, které vám opravdu pomohou zhubnout a být štíhlejšími. Užijte si tento luxus a pomocí těchto metod, které můžete provádět jak ve spa centrech, tak doma, dosáhněte nejen krásného těla, ale omládne také vaše mysl.

Uvolněte své lymfatické uzliny

Váš lymfatický systém má na starosti filtrování, čištění a odvádění všech toxinů a odpadů pryč z vašeho těla. Je-li náš lymfatický systém ucpaný, pociťujeme plnost a únavu. A protože lymfa je tekutina plná bílých krvinek, které bojují proti infekcím, pomalý lymfatický systém nás také činí náchylnějšími k nachlazení a infekcím.

Mízní uzliny se nachází po celém těle - od třísel až po podpaží - masér stimulováním těchto uzlin pomocí rytmických, krouživých pohybů může pomoci přesunout tekutiny zpět do srdce. Budete se cítit lehčí, méně nafouknutí a trpíte-li celulitidou, pravidelné lymfatické masáže vám pomůžou s její redukcí.

Jednoduše zabalit

Zjistíte, že silné, detoxikační zábaly udělají s vaším tělem doslova divy. Zábaly rozptýlí celulutidu a toxiny, což vám pomůže ke štíhlé, vytvarované postavě.

Předtím, než budete zabaleni, vaše pokožka bude vyživena pomocí olejíčků na hydrataci, celkový stav pokožky, tonizaci, což napomůže k odstranění nečistot, toxinů a přebytečné vody. Díky zábalům můžete docílit ztráty až dvou velikostí vaší běžné konfekce. Chcete si dopřát kompletní relaxaci a téměř okamžitě zhubnout? Tělové zábaly jsou takovým malým populárním zázrakem mezi lázeňskými metodami.

Použijte peeling

Kromě toho, že budete cítit, jak je vaše pleť měkká a nádherná, tělové exfoliátory mohou pomoci tomu, aby bylo vaše tělo štíhlejší díky odstranění vrstev odumřelých kožních buněk, nečistot a mastnoty z vaší pokožky. Mnoho z nás zařazuje odstraňování odumřelých buněk na obličeji mezi denní rutinu krásy, co ale zbytek těla? Proč by tělo mělo přicházet o tyto výhody?

Nemáte čas na to zajít si do lázní? Nevadí, pomocí tohoto domácího peelingu, který má měkkou zrnitou texturu, která posílí krevní oběh, pomůže s odtokem lymfatických uzlin, se budete zkrátka cítit štíhlejší a vaše pokožka bude zářit v každém okamžiku.

Co potřebujete?
1 šálek himalájské soli

Půl šálku surového cukru

Půl šálku kokosového oleje

1 velký citron

Smíchejte všechny ingredience dohromady v keramické nádobě, vemte si tuto směs s sebou do sprchy. Pomocí rukou hezky promasírujte celé tělo. Budete se nejen cítit nádherně, ale snížíte také výskyt obávané celulitidy.


Kategorie Tagy