Nemysli na sebe, mysli také na druhé

Teribear je méďa hrdina a současně symbol charitativního projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Tento projekt vznikl v roce 2009 jako reakce na vysoký počet dětí, které v České republice musí vyrůstat v ústavní péči.

Teribear podporuje návrat dětí z dětských domovů do rodinného prostředí. Teribear se snaží udržet biologickou rodinu pohromadě, pokud je pro děti jinak bezpečná, a tak zabránit umístění dětí do ústavu. Teribear také pomáhá maminkám v nouzi, aby své děti zvládly vychovávat samy a dokázaly jim dát péči, jakou potřebují.

Koupí charitativních výrobků, vytvořených speciálně pro tento projekt, můžete podpořit dobrou věc a pomoci potřebným dětem najít domov. Speciální design, kvalitní produkt, limitovaná edice, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátních kolekcí, které pro nás navrhují přední čeští návrháři Klára Nademlýnská, Rony Plesl a Vladimír Žák.

Bestsellerem se stala nová kolekce TERIBEAR by Renata, kterou pro nadaci navrhla modelka a patronka projektu Renata Langmannová

Produkty TERIBEAR si budete moci nakoupit přímo od zástupců nadace v klubech v úterý 14. února od 17 do 21 hodin. Nemysleme jen na sebe a podpořme společně dobrou věc.

Více na www.teribear.cz, www.teribearshop.cz a www.nadaceterezymaxove.cz

Kategorie Tagy