Nejlepších 6 fitness náramků na trhu

Fitness vychytávky a wearables se v ženském fitness stávají klíčovým prvkem. Od počítání denních kalorií po počítání jednotlivých kroků, tyto produkty pomáhají lidem si udržet motivaci a žít zdravý životní styl, po kterém touží.

Pokud zvažujete nákup některých náramků a chytrých hodinek, zkuste se podívat na následující vychytávky.

Garmin VivoSmart

Garmin VivoSmart Activity Tracker nabízí ideální propojení mezi přístrojem na sledování aktivity a prodlouženou životností baterie. Tento prémiový měřič rozezná různou aktivitu od spánku po plavání, zatímco "chytrá upozornění" vám ukazují příchozí hovory, sms a e-maily. Kvalitní OLED displej zobrazuje velké množství dat jako datum, čas, všeobecný měřič aktivity s jednotkami jako jsou kalorie a překonaná vzdálenost. Můžete si také svůj Garmin VivoSmart spárovat s telefonem a senzory na srdeční tep či kolo. Také si můžete nastavit denní cíle či závodit s přáteli a získat tak virtuální odznaky.

Fitbit Blaze

Fitbit propaguje Fitbit Blaze jako chytré hodinky. Měří všechny standartní parametry vaší aktivity včetně spánku, kroků, srdečního tepu a vystoupaných poschodí. Obsahuje funkci multi-sport, která měří specifické aktivity jako běh, cross-trainer, různá kardio cvičení a jízdu na kole. Blaze automaticky rozpozná cvičení od chůze. Monitor PurePulse bez přestání měří srdeční tep bez použití hrudního pásku. Použijte SmarTrack, abyste si bez problémů nahráli cvičení i s možností GPS trackování vaší cesty spolu s rychlostí, dobou a vzdáleností. Můžete si dokonce vybrat z přednastavených cviků z funkce FitStar, které se vám graficky zobrazí krok za krokem.

Pivotal Living Band

Pivotal Living má sice předplatné $12 za rok, ale je jedním z nejdostupnějších fitness náramků na trhu. Měří to stejné hodnoty jako Fitbit tedy ušlé kroky, vzdálenost, kvalitu spánku a spálené kalorie a má naprosto dechberoucí výdrž baterií. Pásek má pouze malý displej na kterém si můžete jednoduše zkontrolovat všechny hodnoty. Doprovodná aplikace také pomáhá zaznamenávat vaši hydrataci a výživu. Každý rok, kdy obnovíte své předplatné, Pivotal vám zašle nový náramek, abyste měli k dispozici vždy tu nejlepší technologii. Za dalších $40/rok si můžete pořídit váhu, která vám pomůže měřit vaše BMI, tělesné složení a váhu a získáte tak kompletní vybavení pro kontrolu vašeho zdraví.

Runtastic Moment

Pokud jste se fitness doplňkům doposud vyhýbali, protože zkrátka netoužíte po tom, aby na vašem zápěstí byl podivný náramek, Runtastic Moment je ideální variantou právě pro vás. Je to náramek, který je k dostání v množství různých stylů a velikostí, mezi kterými si vybere každý. Měří kalorie, vzdálenost, kroky a spánek. Vzhled analogových hodinek má ukazatele, které zobrazují váš progres v průběhu dne s LED podsvícením a dá se synchronizovat s telefonem, kde v aplikaci naleznete nejaktuálnější výsledky. Vyberte si od clasických, sportovních a funky stylů. Žádný z nich nepotřebuje dobíjet.

Polar A360

Tým odborníků od Polaru vyvynuli skutečně umělecký monitor srdečního tepu. Funguje na principu optického měření a je velmi přesný v počtu srdečních úderů za minutu. Polar A360 také nabízí to, co ostatní měřiče - kalorie, spánek, vzdálenost, kroky a cvičení. Ale na rozdíl od většiny luxusních měřičů je polar A360 stylovým doplňkem s dotykovou obrazovkou, atraktivními měnitelnými pásky a voděodolným tělem. Pásek funugje s Flow - zdraví a fitness monitorujícím programem a nabízí tréninkové rady a návody.

Holmes Place Fitbug

To nejlepší jsme si nechali na konec a představujeme vám naši vlastní vychytávku: Fitbug. Je to náramek, kterým můžete měřit svůj výkon a celkové zdraví po celou dobu nošení a navíc umí něco, co ostatní neumí. Zatímco většina vychytávek počítá množství kroků, které ujdete nebo dobu vašeho tréninku, Fitbug technologie pomáhá měřit i období odpočinku a vy tak dokážete porozumět tomu, co se děje, když odpočíváte nebo spíte. Od počítání kalorií po monitoring spánku, Fitbug je komplexní vychytávka. V ČR zatím není k dispozici.

Kategorie Tagy