Lekce měsíce: Made in Brazil

Holmes Place se může pochlubit speciálním cvičením Made in Brazil, které se zaměřuje na zpevnění a posílení zadečku, břicha a nohou během intenzivní třicetiminutovky.

Jedná se o komplexní sadu cviků pro tuto svalovou skupinu a funguje jako skvělý doplněk k vašemu týdennímu rozvrhu především teď, kdy léto klepe na dveře. Nenechte se však zmást, důvodem pro zapojení se do těchto zábavných a sexy rytmů rozhodně není jen ukázat hezkou postavu.

Lekce MIB je sestavena z aerobiku, tance a cvičení, které tvoří rovnováhu mezi zábavou a pohybem, posilováním s činkami (volba je na vás) spolu s intenzivním opakováním a aerobním cvičením.

Jedinečné choreografie jsou velmi pozitivní a navrženy se zaměřením na oblast kyčlí a jsou přizpůsobeny ženám i mužům. Pohyby pomáhají bojovat proti celulitidě a dalších přebytečných tucích ve stehnech a hýždích a díky krátkému trvání bloku cvičení je velmi snadné jej kombinovat s vaším cvičebním plánem nebo posilovnou.
Navíc se nebudete nikdy nudit, protože do lekcí jsou neustále přidávány nové choreografie a výzvy. Intenzitu cvičení můžete zvýšit dle svých cílů tím, že si ke kotníkům připevníte různá závaží, čímž zvýšíte odpor.

Nechejte se inspirovat a díky našemu přehrávači prožijte MIB ve vlastním obývacím pokoji.

Anitta – Na Batida

Buraka Som Sistema - Parede

Sapão – Vou Desafiar Você

Naldo Benny (Feat. Flo Rida) - Maluquinha

Onze20 – Querendo Te EncontrarKategorie Tagy