Jak cvičit se svým nejlepším, čtyřnohým přítelem?

Je úsloví, které říká: "Pokud je Váš pes tlustý, bude potřebovat více pohybu," a to nemohlo být pravdivější. Dokonce, i když je Váš pes na zdravé váze, může to být ještě hodně legrace pracovat s ním.

Mít při tréninku po boku Vašeho chlupatého přítele Vám může dát další motivaci, kterou potřebujete k nastartování úsilí v oblasti zdraví a fitness. Ve chvílích, kdy se cítíte unavení, nemůžete přece říci ne té roztomilé chlupaté tváři. Přečtěte si o čtyřech aktivitách, které Vy a Váš pes můžete dělat společně a zůstat zdraví a šťastní.

Turistika

Není nic lepšího, než když vezmete psa ven, na čerstvý vzduch. Turistika je fantastická činnost, protože zapojuje svaly v celém těle. Váš čtyřnohý společník bude milovat, když bude moci zkoumat a objevovat všechny ty druhy nových pachů. Neváhejte a nastavte tempo, které je pohodlné pro Vás, a ujistěte se, že máte dostatek vody pro sebe a pro svého psa.

Paddle boarding

Pádlování vestoje vzalo svět útokem a nabízí super trénink. Kromě toho, že musíte zůstat vyrovnaní na desce se také pěkně zapotíte. Váš chlupatý přítel může sedět nebo stát v přední části desky, zatímco vy pádlujete, nebo můžete seskočit a plavat vedle vás. Je dobrý nápad investovat do psí záchranné vesty, v případě, žeby se Víš přítel unavil. Jako bonus, většina vest má popruh na zadní straně, takže je pro vás jednodušší, abyste mu pomohli zpátky na palubu.

Aport!

Na první pohled se to může zdát jako spíše cvičení pro Vašeho čtyřnohého přítele, ale aport může být skvělé pro Vaše zdraví a kondici stejně jako pro Vašeho psa. Pokaždé, když hodíte míč (nebo jakoukoli jinou hračku), nestůjte jen tak na místě. Běhejte na místě, dřepujte, udělejte pár kliků nebo výpadů.

Jogging

Jogging je další skvělý způsob, jak pracovat na svém zdraví a kondici se psem. Psi ve volné přírodě běhají ve skupinách, takže společný běh upevní Vaše pouto. Začněte pomalu, nejděte pohodlné tempo, které Vám oběma bude vyhovovat. Oba si na to rychle zvyknete a budete se už jen zlepšovat! Můžete se také přihlásit do společného závodu.

Když Vám nebude přát počasí, nenechte se vykolejit. Svého kamaráda nechtě odpočívat a své úsilí v oblasti zdraví a fitness přijďte předvést do Holmes Place! Máme tu pro Vás vše potřebné.

Kategorie Tagy