Jak cvičí celebrity

Život celebrit, které patří mezi ty nejlepší je opravdu zaneprázdňující. Turné, rozhovory, premiéry na červeném koberci, natáčení filmů, což vyžaduje hory šampaňského…, pokud si ale mohou udělat čas na to, aby si zacvičily, můžeme i my samy.

Ať už se jedná o běžnou fitness rutinu, nebo o nový trend ve cvičení, celebrity jsou vždy o krok napřed, bavíme-li se o cvičení. Dobrou zprávou je, že velmi rády prozrazují svá tajemství - a tak si je můžeme vyzkoušet sami na sobě. Zde přinášíme několik z našich nejoblíběnějších cvičení celebrit:

1. AntiGravity® Fitness

Chcete se vznášet ve vzduchu? Zažít něco nového? AntiGravity® Jóga byl výtvor umělce, bývalého gymnasty a tanečníka na Brodwayi Christophera Harrisona. Popová zpěvačka Pink použil jednu z jeho houpacích sítí pro svoje vystoupení na oceňování Grammy. Zamiřte do Holmes Place zkusit jednu lekci sami pro sebe: došlo ke změně vztahu člověka k zemi prostřednictvím kombinace pilates, jógy, tanečních a gymnastických prvků. Tato lekce je úžasná pro všechny, kteří mají problémy se zády: dochází s roztahování a protahování vaší páteře. Cvičení také zvyšuje svalovou pružnost, uvolňuje napětí a posiluje střed, horní a dolní část těla.

2. iCycle

Jízda na kole je oblíbenou sportovní aktivitou celebritami včetně Lady Gagy, Nicole Kidman a Katie Holmes. Tento těžký kardio trénink dává nejžhavějším herečkám a hudebnicím Hollywoodu krásně tvarované tělo. Je to kombinace intenzivní cyklistiky a horní tonizace těla. Dochází k pálení až 700 kalorií za 45 minut. Budete se potit v tlumeně osvětleném studiu za zvuku ohromných tepů a neskutečně namotivovaného instruktora - není divu, že hvězdy jsou závislé.

3. Tanec

Nemusíte být Shakira, aby se dostaly do rytmu břišního tance - ale ona získala své břišáky právě z něj. Nejen Shakira, ale Rihanna, Beyoncé, Kim Kardashian a Catherine Zeta Jones si vychutnávají tanec a břišní tance. Hodiny tance jsou nejenom zábavné, ale i krásně formují oblast břicha, zužují vaše boky a pas a dělají to vše najednou. Rezervujte si svou taneční hodinu v Holmes Place a užijte si dávku pořádné zábavy.

4. CrossFit

Crossfit je oblíbenou aktivitou již několik let, ale v současnosti zažíváme naprostý boom tohoto sportu. Mezi fanynky Crossfitu patří například Madonna a Cameron Diaz, které natrhávají ostatním při lekcích zadek. Netřeba zmiňovat, že se jedná o jeden z nejintenzivnějších tréninků vůbec: je to mix všeho od zvedání vah po dřepy, kliky přes prvnky gymnastiky, běh až po veslování. Nesmíme zapomenout ani na vzpírání. Nemusíte být celebritou na roztrhání, toto cvičení může zkusit naprosto každý.

Kategorie Tagy