Cvičení na hýždě a stehna

Léto se nezadržitelně blíží a pokud toužíte vypadat na plaži skvěle, je ta pravá chvíle začít. Pokud totiž začnete se svým režimem nyní, zajistíte si dostatek času získat vytoužený výsledek.

S použitím správných strojů a nebo tréninku s vlastní váhou posílíte své svaly a zároveň je budete tvarovat. Pokud zkombinujete tento typ tréninku s aerobními aktivitami, podpoříte tím proces spalování tuků. Cvičení za použití pouze strojů vám zajistí akorát posílení specifických svalových skupin nikoliv posílení těla.

Lekce a osobní trénink

Pokud hledáte extra motivaci, můžeme doporučit skupinové lekce nebo trénink s osobním trenérem. Zkuste například Made in Brazil a uvidíte, jak si užijete tuky spalující lekci ve skupině lidí, kteří mají stejný cíl.
Osobní trenér vás zase rychle navede na správnou cestu s vaším tréninkem a pomůže vám vytvořit program přímo na míru vašemu typu těla, životnímu stylu a potřebám.

Pokud ale hledáte způsob jak vytvarovat své pozadí bez použití těžkých strojů, můžete si ve svém klubu zatrénovat v kardio zóně. A když vám to bude přát počasí, můžete vyrazit ven - takové schody dokáží udělat zázraky) nebo si zatrénovat v pohodlí svého domova.

Zde jsou cviky, které doma můžete využít:

Dejte si za cíl cvičení 2x týdně, aby se výsledky dostavily rychleji.

Den 1

Zahřejte se 10 - 15ti minutovou jízdou na kole

Cvik1: sumo deadlifty, 3 série po 6-8 opakováních, po kterých následují 2-4 dlouhé výskoky

butt workout 101

Cvik 2: dřepy ve výpadu, 3 série 10x na každou stranu

butt 102

Cvik 3: deadlift se zdvihem jedné nohy, 2 série s 10x opakováním

butt 103

Zakončete na rotopedu, maximálně 20 minut s programem na kopce nebo náhodným programem

Den 2

Cvik 1: dřepněte si, co nejníže můžete, 4 série po 12ti opakováních a nakonec 90 sekund cyklistický sprint

201

Cvik 2: výstupy, ve vrcholu pohybu k sobě stáhněte půlky, 2 série 12ti opakování, zakončete 60ti sekundovým cyklo sprintem

butt 202

Cvik 3: deadlift se zdvihem jedné nohy, 2 série s 10x opakováním a 45 sekund cyklosprint

butt 103

Kategorie Tagy