Běh jako čistě ženská záležitost

V sobotu 10. září se Praha bude muset připravit na nezvykle vysokou koncentraci žen v centru, obzvláště na náměstí Republiky.

Rozběhne se totiž dvacátý první ročník Birell Grand Prix Praha, jehož součástí je Birell Běh na 10 km, pověstný svou rychlou tratí, a Adidas Běh pro ženy 5 km, největší česká běžecká událost výhradně pro ženy.

Pětikilometrovou vzdálenost zvládnou v časovém limitu 45 minut ty, co s během teprve začínají, i zkušené sportovkyně. Registrace jsou stále otevřené, do akce zbývá ještě spoustu času. Takže, dámy, je nejvyšší čas nazout běžecké boty a začít se těšit na závod, který je tentokrát ryze ženskou záležitostí. Startujeme v sobotu 10. září v 18 hodin od Obecního domu!

To ale nebude ze závodní soboty vše - hodinu a půl po ženách vyrazí na dvojnásobnou vzdálenost také sedm a půl tisíce účastníků Birell Běhu na 10 km. Kromě světové elity je určený také amatérským i výkonnostním běžcům, když na všechny čeká závod vedoucí osvětlenými ulicemi Prahy a trasa, která má pověst jedné z nejrychlejších světových desítek.

Holmes Place je hrdým partnerem této akce, přijďte a potkáme se společně na startu.

Všechny informace o závodě a doprovodných akcích najdete zde

Kategorie Tagy