Atletické aktivity, které můžete dělat s vašimi dětmi během Velikonoc

Velikonoční prázdniny nejsou pouze o jezení čokoládových vajíček v co nejkratším možném čase. Je to ideální dobu, kdy dostat své děti ven, aby byly aktivní, zatímco mají volno ve škole.

Vzdálili jsme se chladným měsícům, bezútěšná zima se proměnila v jaro plné slunce, tak proč děti nezapojit do dobrodružství plného aktivity?

Zde jsou některé z nejlepších sportovních aktivit, které můžete provozovat se svými dětmi během velikonočního volna:

Užijte si pohodu

Zorbing je trochu odlišný od jakéhokoli jiného sportování, které tyto Velikonoce donutí vaše děti něco dělat. Směšný, vzrušující a zcela divoký. Zorbing bude pro vaši mládež něčím naprosto odlišným. Naučí se překonávat překážky, zatímco budou uvnitř obří nafukovací koule. Budete je pozorovat, jak se valí proti sobě, aby zjistily, který ze sourozenců je nejrychlejší, budete pozorovat, jak spolupracují jako partneři a jak pracují jako tým. Možná budou mít trošku závratě, což nezmění nic na tom, že si užijí skvělou zábavu. Zorbing můžete provádět i ve vodě, žijete-li poblíž, nebo ho pouze přidat mezi vaše sportovní aktivity jako něco naprosto vyjímečného.

Využijte raketu

Touží vaše dítě po tom stát se budoucí tenisovou hvězdou? Vše, co bude potřebovat, je raketa a několik tenisových míčků. Se zlepšujícím se počasím, je tenis perfektním způsobem, jak děti zapojit zpět do venkovních aktivit. Během velikonočních prázdnin byste měli najít klub, který nabízí speciální hodiny pro děti všech věkových kategorií. Pokud máte sami volno, proč jednoduše nezajít na tenisový kurt a nezahrát si několik zápasů společně s vašimi dětmi a udržet je tak v aktivitě.

Dosáhněte vrcholu

Horolezectví využívá všechny hlavní svaly v těle a je to skvělý, zábavný způsob pro celou rodinu pro udržení aktivity. Najděte lezecká centra, kde se vaše děti naučí základům a správné technice lezení. Jakmile budou vaše děti schopné lézt po stěně v interiéru, vyražte ven do přírody a zkuste lezení po skutečné skále pod dohledem odborníka. Horolezectví je nutností pro všechny aktivní děti, naučí se, jak vyšplhat po skále nahoru až po slaňování dolů zpět na zem. Zkušenosti nejsou nutné, zásadní je ochota zkusit něco nového.

Vydejte se na divokou vodu

Vytvořte tedy během těchto Velikonoc takový plán plný sportovních a jiných událostí, abyste udrželi vaše děti po celou dobu na nohou.
Kategorie Tagy