Novinky a Akce

Vše o Holmes Place z celého světa

Potřebujete si uspořádat svůj život? Udělejte rok 2017 tím zatím nejlepšímPotřebujete si uspořádat svůj život? Udělejte rok 2017 tím zatím nejlepším

Potřebujete si uspořádat svůj život? Udělejte rok 2017 tím zatím nejlepším

Cítíte se pod tlakem a vystresovaní díky práci? Nejste si jisti svojí postavou? Máte problémy ve vztahu nebo si nevíte rady, jak se správně stravovat? Možná uvažujete nad tím, jak dostat svůj život do souladu.

Přečtěte si více
Skupinové cíle: Proč pomocí kouče můžete zlepšit váš životSkupinové cíle: Proč pomocí kouče můžete zlepšit váš život

Skupinové cíle: Proč pomocí kouče můžete zlepšit váš život

Ve všech směrech našeho života hledáme zlepšení. Jakákoli pozitivní změna týkající se stravy nebo způsobu našeho cvičení může mít zásadní vliv na naše zdraví. Někdy však pokroku nedokážeme dosáhnout sami, tudíž potřebujeme pomoci.

Přečtěte si více
Bezpečná lednová očista, jak pořádně nastartovat nový rok 2017Bezpečná lednová očista, jak pořádně nastartovat nový rok 2017

Bezpečná lednová očista, jak pořádně nastartovat nový rok 2017

Od biskupského chlebíčku po svařené víno, vaše tělo čelí náporu požitků během vánočních svátků. A šance jsou, i v období oslav a párty budete cvičit. Je čas na detox? Ano, je. Samozřejmě, každý mluví o detoxu v lednu a to právě z tohoto důvodu.

Přečtěte si více
Speciální rozhovor se Sarah Jessica ParkerSpeciální rozhovor se Sarah Jessica Parker

Speciální rozhovor se Sarah Jessica Parker

Stala se ikonou malých obrazovek snažíc se rozluštit, jak najít toho dokonalého partnera. Momentálně zaměřuje Sarah Jessica Parker svou pozornost na to, co se stane, když se manželství začne rozpadávat.

Přečtěte si více
Pokud máte rádi svoje tělo, co opravdu potřebujete změnit v roce 2017?Pokud máte rádi svoje tělo, co opravdu potřebujete změnit v roce 2017?

Pokud máte rádi svoje tělo, co opravdu potřebujete změnit v roce 2017?

Myslíte si, že opravdu potřebujete zhubnout v roce 2017? Zkuste místo toho tato novoroční předsevzetí.

Přečtěte si více
Speciální rozhovor: Hugh GrantSpeciální rozhovor: Hugh Grant

Speciální rozhovor: Hugh Grant

Hugh Grant je bezpochyby jednou z nejcharismatičtějších celebrit, která díky svému talentu dosáhla slávu a dobyla nejedno divákovo srdce. Nyní, ve věku 56 let se jeho cíle a priority změnily a setkává se s novými vyhlídkami.

Přečtěte si více
Vánoční balíčky a adventní kalendář naší Spa & Beauty ClinicVánoční balíčky a adventní kalendář naší Spa & Beauty Clinic

Vánoční balíčky a adventní kalendář naší Spa & Beauty Clinic

I naše Spa & Beauty Clinic si pro vás připravilo nabídku zvýhodněných balíčků, které můžete nadělit svým blízkým pod stromečkem. Nebo si u nás můžete odpočinout od předvánočního shonu za výhodnou cenu. Tyto produkty je třeba zakoupit na recepci Spa & Beauty Clininc v klubu Premium Anděl.

Přečtěte si více
Dokončili jste svůj trénink… a teď? Sauna nebo vířivka?Dokončili jste svůj trénink… a teď? Sauna nebo vířivka?

Dokončili jste svůj trénink… a teď? Sauna nebo vířivka?

Pokud jste jako většina lidí, máte rádi atmosféru a vůni sauny! A pro ty ostatní, vířivka je ztělesněním luxusu a relaxace.

Přečtěte si více
Zpomalení metabolismu? Aneb co se děje s našimi těly v našich třiceti…Zpomalení metabolismu? Aneb co se děje s našimi těly v našich třiceti…

Zpomalení metabolismu? Aneb co se děje s našimi těly v našich třiceti…

Vítejte ve svých 30. Nemusíte se cítit, ani vypadat jinak, protože změny se dějí kousek po kousku. Když Vám bylo 21, snědli jste celou pizzu, a Vaše džíny Vám těsné nebyly, ale teď na sobě budete muset více pracovat. Ačkoli změny metabolismu se dějí ve věku kolem 40 let, může se to dít již kolem 30 - a je to úplně n

Přečtěte si více
Přečtěte si, jak už nadobro zatočit s úzkostíPřečtěte si, jak už nadobro zatočit s úzkostí

Přečtěte si, jak už nadobro zatočit s úzkostí

Každý z nás čas od času trpí úzkostí. Ať už máte starosti týkající se peněz, zdraví, práce, vztahů nebo rodiny, úzkost se může projevit v mnoha podobách a negativně tak ovlivnit váš život - nehledě na vaše fyzické zdraví.

Přečtěte si více
Rozhovor s Tobiasem LorenzemRozhovor s Tobiasem Lorenzem

Rozhovor s Tobiasem Lorenzem

Tobias v Holmes Place učí jógu už několik let. Jak se ale k józe dostal?

Přečtěte si více
Více

Oblíbené produkty z e-shopu