Novinky a Akce

Vše o Holmes Place z celého světa

Video recept: Vánoční pralinkyVideo recept: Vánoční pralinky

Video recept: Vánoční pralinky

Tímto receptem, který pro vás připravila Stacey z Goodnessis.com, odtajníme zdravé alternativy k tradičním chutím a přidáme barvu a trochu kreativity na naší vánoční tabuli.

Přečtěte si více
Superpotravina - mandleSuperpotravina - mandle

Superpotravina - mandle

Mandle jsou plné zdravých tuků a dokáží zlepšit váš zdravotní stav v mnoha ohledech. Mezi hlavní benefity této superpotraviny patří především její vysoká nutriční hodnota, kdy obsahuje značné množství vlákniny, bílkovin, vitamínu E, magnesia a manganu.

Přečtěte si více
Měli byste přestat jíst mléčné výrobky? Takhle reagují odborníciMěli byste přestat jíst mléčné výrobky? Takhle reagují odborníci

Měli byste přestat jíst mléčné výrobky? Takhle reagují odborníci

Vždy se snažíme o zdravou rovnováhu těla a duše, která zahrnuje správné stravování jako součást zdravého životního stylu.

Přečtěte si více
Superpotravina: Vlašské ořechySuperpotravina: Vlašské ořechy

Superpotravina: Vlašské ořechy

Malé, jedinečně tvarované ořechy jsou součástí naší stravy už po tisíce let. Běžně sklizeny na podzim, vydrží po celý rok. Prozradíme Vám, co je na nich tak úžasného.

Přečtěte si více
Urychlete školní rána s těmito zdravými snídaňovými nápady pro dětiUrychlete školní rána s těmito zdravými snídaňovými nápady pro děti

Urychlete školní rána s těmito zdravými snídaňovými nápady pro děti

Zapomeňte na cerálie a vyberte jednu z těchto rychlých a zdravých snídaní, abyste vašim ratolestem dodaly elán a energii na celý školní den.

Přečtěte si více
Superpotravina: AcaiSuperpotravina: Acai

Superpotravina: Acai

Pravděpodobně jedna z nejslavnějších Superpotravin, Acai je jednoznačně na vrcholu žebříčku a je k tomu spousta důvodů. Sláva Acai má totiž pevný základ ve svých benefitech pro zdraví a krásu, které tato fialová bobulka má.

Přečtěte si více
E-kniha: Syrový MěsícE-kniha: Syrový Měsíc

E-kniha: Syrový Měsíc

Vyzkoušejte kouzlo syrové stravy s těmito skvělými letními recepty.

Přečtěte si více
5 nejčastějších věcí, díky kterým přibíráte na váze5 nejčastějších věcí, díky kterým přibíráte na váze

5 nejčastějších věcí, díky kterým přibíráte na váze

Zdraví a fit lidé si často hlídají svou váhu a někdy si nasadí radikální nezdravé diety, aby zabránili nabírání či také úbytku na váze. Jak stárneme, měli bychom však upravit naši dietu pomocí malých úprav a na základě změn v našem metabolismu. To zní docela jednoduše nebo ne?

Přečtěte si více
5 nejlepších způsobů, jak ze svého jídelníčku odstranit cukr5 nejlepších způsobů, jak ze svého jídelníčku odstranit cukr

5 nejlepších způsobů, jak ze svého jídelníčku odstranit cukr

Mnoho lidí bojuje se závislostí na cukru, aniž by si to uvědomili. Pokud máte potíže s udržením své diety nebo se zkrátka jen nemůžete zbavit přebytečných kil nezávisle na tom, jak moc cvičíte nebo kolik kalorií se odpustíte, dost možná je na vině právě závislost na cukru.

Přečtěte si více
Superporavina: avokádoSuperporavina: avokádo

Superporavina: avokádo

Avokádo je úžasná superpotravina, která si své místo vydobila v různých dietách díky velké výživové hodnotě. Toto zelené peckovité ovoce pochází z latinskoamerického stromu Persea Americana a existuje v různých barevných i tvarových variantách a velikostech.

Přečtěte si více
Více

Oblíbené produkty z e-shopu