Novinky a Akce

Vše o Holmes Place z celého světa

4 tipy pro jarní očistu, které můžete udělat z domova4 tipy pro jarní očistu, které můžete udělat z domova

4 tipy pro jarní očistu, které můžete udělat z domova

Je čas na jarní očistu! Čtyři sezónní procedury, které můžete udělat z pohodlí domova. Od peelingu po obličejové a vlasové masky. Přinášíme Vám jednoduché a přírodní tipy!

Přečtěte si více
Nejlepší superpotraviny rokuNejlepší superpotraviny roku

Nejlepší superpotraviny roku

Konzumace super potravin je nejjednodušší způsob, jak do sebe dostat nutričně bohatou stravu a zároveň si vychutnat zdravý životní styl. Tento rok přináší další várku super potravin. Zatímco kapusta zdá se býti na ústupu, následující super potraviny se stanou žhavým hitem příštích měsíců.

Přečtěte si více
Rozhovor s Petrem Cokou, provozovatelem naší SPA & Beauty Clinic Rozhovor s Petrem Cokou, provozovatelem naší SPA & Beauty Clinic

Rozhovor s Petrem Cokou, provozovatelem naší SPA & Beauty Clinic

Petr provozuje SPA & Beauty Clinic v Holmes Place již několik let a nyní rozšířil portfolio poskytovaných masáží o Rolfterapii. O co se jedná se doozvíte v rozhovoru.

Přečtěte si více
Jak cvičí celebrityJak cvičí celebrity

Jak cvičí celebrity

Život celebrit, které patří mezi ty nejlepší je opravdu zaneprázdňující. Turné, rozhovory, premiéry na červeném koberci, natáčení filmů, což vyžaduje hory šampaňského…, pokud si ale mohou udělat čas na to, aby si zacvičily, můžeme i my samy.

Přečtěte si více
Jak se zbavit celulitidy pomocí masážeJak se zbavit celulitidy pomocí masáže

Jak se zbavit celulitidy pomocí masáže

Zatímco ďolíčky vypadají na dětských tvářích roztomile, objeví-li se na vašich stehnech či hýždích, už tolik žádoucí nejsou. Celulitida může v některých ženách vyvolat takový pocit úzkosti, že doslova přestanou nosit to, co by rády. Nemyslete si ale, jedná se o naprosto běžný kožní problém.

Přečtěte si více
Přístup ke zdraví v evropských zemích podle Thordise BergeraPřístup ke zdraví v evropských zemích podle Thordise Bergera

Přístup ke zdraví v evropských zemích podle Thordise Bergera

Nový evropský sociální výzkum zveřejněný v říjnu 2016 porovnává postoje ke zdraví napříč 21 evropskými státy. Autoři zjistili, že samotná propagace zdravého životního stylu není dostačující strategií pro snižování zdravotních problémů.

Přečtěte si více
Rozhovor s Hankou DvorskouRozhovor s Hankou Dvorskou

Rozhovor s Hankou Dvorskou

Hanka Dvorská je v Holmes Place od samého počátku. Nejdříve začínala jako osobní trenér, teď je LES MILLS® instruktorkou a k tomu vede hodiny outdoor run.

Přečtěte si více
Speciální rozhovor s Willem SmithemSpeciální rozhovor s Willem Smithem

Speciální rozhovor s Willem Smithem

Will Smith hraje truchlícího otce, který se po zničující ztrátě v hvězdém snímku Davida Frankela Collateral Beauty snaží opět najít smysl svého života. V dramatu učinkují vítězové a nominovaní na ceny akademie, patří mezi ně Helen Mirren, Keira Knightley, Kate Winslet a Edward Norton.

Přečtěte si více
Proč pro vás může být cvičení v zimě lepšíProč pro vás může být cvičení v zimě lepší

Proč pro vás může být cvičení v zimě lepší

Ať zvedne ruku ten z vás, kdo se chce vzdát pohodlí domova, vyhřáté deky a obrovského hrnku čaje v mrazivých měsících? Je pravda, že nikdy není úplně snadné najít motivace ke cvičení venku, navíc pokud jsou teploty pod teplotou mrazu, ale cvičení v zimě pro váš může být extrémně prospěšné. Navrstvěte se, abyste u

Přečtěte si více
Sloupek Jana RévaieSloupek Jana Révaie

Sloupek Jana Révaie

Pozor, už to začíná být vidět!

Přečtěte si více
Super rychlé polévky, které si připravte ke každodennímu oběduSuper rychlé polévky, které si připravte ke každodennímu obědu

Super rychlé polévky, které si připravte ke každodennímu obědu

Nezáleží na tom, jestli je venku spalující horko nebo ,,křupavý” zimní den, miska polévky je vždy jedním z nejlahodnějších způsobů, jak nacpat obrovské množství výživných složek do jedné porce. A je to také jeden ze způsobů nejrychlejších. Díky výzkumu Národní knihovny medicíny se ukázalo, že porce polévky mů

Přečtěte si více
Více

Oblíbené produkty z e-shopu