9 důvodů, proč byste v létě neměli opouštět tělocvičnu

Měli byste v létě chodit do tělocvičny? Zde je 9 důvodů, proč si sportovní tašku zabalit, i když je venku horko

S létem v plném proudu, může být ideální čas na to, abyste se vydali ven a cvičili na slunci. Ale s vysokou teplotou, vlhkostí a nadměrně přátelským hmyzem, je lákavější vyhnout se tomu, a místo toho popíjet ledový drink. V Holmes Place se domníváme, že fitness je způsob života - to znamená, že se po celý rok vyvíjíme bez ohledu na počasí.

Pokud máte chuť přeskočit rutinu cvičení vevnitř a uvolnit se na slunci, zde je devět důvodů, proč si přece jen zabalit věci do tělocvičny:


1. Extra cool výsledky

Jak teplota stoupá, strávit více času v klimatizované posilovně může být právě to, co potřebujete, abyste porazili venkovní teplo. Chladný komfort tělocvičny vám pomůže prodloužit váš trénink v létě a je vítaným protijedem pro pocení venku.

2. Smočte se

Vydejte se do bazénu svého klubu a využívejte výhody koupání. Budete používat všechny své hlavní svalové skupiny najednou, a spalovat kalorie. Kdo by neměl rád ten pocit po koupání, když potom vkročíte do sluneční záře?

3. Tišší tělocvična

Více lidí venku, lenošení na pláži nebo na dovolené, znamená méně lidí v tělocvičně. To je skvělá zpráva, pokud váš oblíbený stroj má tendenci být neustále v provozu - žádné čekání na kolegu až dokončí svoje sady.

4. Zůstaňte na trati

Když se vydáte po delší době do tělocvičny v létě, bude těžší vrátit se zpět do fitness rutiny, jakmile jednou padla. Udržení se na cestě s cvičením vám pomůže cítit více energie z dlouhodobého hlediska.

5. Plážové křivky navždy

V zimě a na jaře jste na sobě tvrdě pracovali, tak proč přestat v letních měsících? Jak rostou teploty, budete vypadat tónovaně a opáleně, připraveni vyrazit na pláž – a to ještě více, pokud pravidelně bojujete v tělocvičně.

6. Výhody z dovolené

Když pracujete a žijete zdravým způsobem života, občasné potěšení je naprosto v pořádku. Nikdo nechce počítat kalorie, když jste na dovolené, a cvičení vám může dát jistotu, že si můžete dopřát tu a tam zmrzlinu nebo popíjet čerstvý koktejl u moře. Rovnováha je klíčem ke štěstí.

7. Lepší spánek

Všichni víme, jaké to je, když začnou vlhké, teplé noci. Pokud se budete pořád převalovat ze strany na stranu, cvičte! Pravidelné cvičení prodlužuje a prohlubuje spánek - což usnadňuje odpočinek v těchto teplejších večerech.

8. Zvyšte metabolismus

Jak vaše tělo touží po větším množství vody, přirozeně pijete více, a to účinkuje na rychlost metabolismu a vylučování toxinů z vašeho těla. V tělocvičně je k dispozici chlazená voda - nebo můžete ochutnat osvěžující šťávu bohatou na živiny.

9. Více endorfinů

Vydejte se z vašeho tréninku v klubu a budete v opojení všech různých chemikálií, které jste vyprodukovali během vašeho cvičení. Přidejte endorfiny uvolněné ze slunečního záření a budete cítit nesmírně dobře!

Kategorie Tagy