5 tipů na pláž v pohodlí domova

Sluncem políbená kůže, slané vlasy a pozitivní vibrace, není nic, co by se vyrovnalo pocitu po dni strávenému u moře. Pláž není dobrá jen pro duši, ale má i spousta příznivých vlivů na krásu. Ke všemu, čemu pomáhá vitamín D, který je produkován ještě více za slunečních paprsků, můžete vylepšit svou pobřežní krásu některými domácími kosmetickými ošetřeními.

Od peelingu nohou až po ošetření obličeje, změňte den na pláži v jedinečný wellness zážitek, který Vás vyjde velmi levně:

Před tím, než půjdete na pláž

Přírodní odstranění chloupků

Zapomeňte na časově náročné a drahé salony a ujistěte se, že Vaše tělo je hedvábně hladké s tímto domácím voskem The Hearty Soul. Skládá se z medu, cukru a citronu, a Vy pravděpodobně máte v kuchyni tyto magické ingredience. Trik je vytvořit pomalu směs v mikrovlnce a pak ji přiložit k pokožce a překrýt proužky - rozlučte se s nechtěnými chlupy kdekoli na těle.

Smočte nohy do octu

Pokud Vaše nohy stále pociťují důsledky toho, že byly v zimě uvězněny, budou potřebovat víc než se jen trochu opálit, aby byly připraveny na pláž. Tato domácí metoda ošetření nohou lékem Savory Lotus, používá bílý ocet a olivový olej, aby se suchá, mrtvá kůže odstranila. Zvlhčujte nohy poté, co jste je měly namočeny a navlékněte je před spaním do ponožky, abyste získali krásně jemnou kůži na nošení sandálů a žabek.


Na pláži

Zvlhčovač z kokosového oleje

Kokosový olej je pozoruhodný - jeho antimikrobiální, antioxidační vlastnosti z něho činí skvělou ochranu proti poškození volnými radikály. Na pláži je perfektní pro tělo -změkčuje pokožku. Předtím ho jednoduše rozetřete elektrickým mixerem. Vypusťte chemicky založené kokosové krémy a vyzkoušejte toto čisté, přirozené a levné kokosové máslo z těsta kokosového oleje Living The Nourished Life. Smíchejte olej s vitamíny E a přidejte několik kapek nejoblíbenějších éterických olejů pro extra letní vůni.

Maska na ochranu vlasů

Držte své lokny zářivě hedvábné pod náporem zlatých paprsků s tímto ochranným krémem proti teplu od Primally Inspired. Hlavní složkou je bambucké máslo, šlehané do načechrané konzistence. Je to přírodní kondicionér a zabraňuje vysoušení vlasů. Míchání s avokádovým olejem nejen zachová načechranou konzistenci bambuckého másla, ale také ho nabije vitaminem E a zvýší obsah mononenasycených mastných kyselin více, než samotný extra panenský olivový olej - což z něj činí magickou přísadu pro zdravé vlasy.


Po pláži

Jogurtový poopalovací krém

Je snadné vynechat nějaké místo, když nanášíte opalovací krém. Pokud pocítíte účinky slunce namažte tyto červené skvrny přírodním jogurtem pro léčení a obnovu. Pomáhá obnovit kyselou / alkalickou rovnováhu pokožky, aby se uzdravila spálená kůže. Tento tip z YouBeauty mísí obyčejný řecký jogurt s heřmánkovým čajem, který uklidní podrážděnou pokožku, a lněný olej – zklidňuje zánět a ničí bakterie.

Kategorie Tagy