5 filmů, které vás inspirují k pohybu

Znáte ty dny, kdy jediné co chcete dělat, je ležet na gauči a sledovat filmy, místo toho abyste byli aktivní. I v těchto dnech však pro Vás máme motivaci, a to díky těmto filmům. Dokáží-li to oni, tak Vy také!

G. I. Jane

V tomto filmu Demi Moore podstoupí výcvik, aby se stala elitní vojenskou bojovou silou. Nemyslete si ale, že je to výcvik pro ženy, jako takový. Musí podstupovat tvrdý trénink určený pro muže. Nedokončení cvičení znamená vypadnout z tréninkového programu, takže vzdát se není řešením. Tento film je neuvěřitelně inspirativní!

Footloose: Tanec zakázán

Tento film zachycuje příběh mladého chlapce, který se stěhuje do města, kde není možno tancovat. Nicméně, tanec je jeho vášeň, a pomalu začíná přesvědčovat ostatní, že to není správné. Kromě skvělé hudby, která vás nutí vstát a tančit spolu s postavami, tento film inspiruje. Motivace k tomu, aby jste dělali to co máte rádi bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Jako bonus, na mladého Kevina Bacona je moc hezký pohled!

Kill Bill

Zatímco snímky Quentina Tarantina nejsou pro každého tím pravým šálkem čaje, tento film s Umou Thurman, je jiný. Její postava ve filmu vymyslí "seznam smrti" z nepřátel, které plánuje zabít. Skrz dvě části filmu uvidíte retrospektivní záběry z jejího tréninku, aby se posléze stala hlavní hrdinkou velkolepé bojové scény. Nemusíte mít seznam smrti abyste měli motivaci k tréninku, ale jenom stačí pomyslet na něco co Vás štve a dodá Vám to tu správnou energii!

Deník Bridget Jonesové

Věříme, že málo koho z Vás by napadl právě tenhle film, ale pravdou je, že je vlastně neuvěřitelně inspirativní. Téměř každé ženy se může týkat boj s postavou, váhou, leností nebo jo-jo efektu. Je velmi snadné se s Bridget ztotožnit. Vidět ji procházet situacemi se kterými jste se pravděpodobně už také někdy setkali Vás můžou nabudit k lepším výkonům!

Charlieho andílci

Bez ohledu na to, zda jste fanouškem původního seriálu, nebo filmové verze s Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore je tento film velmi zábavný. Tyto tři krásné dámy sundávají padouchy jednoho za druhý, a tento pozitivní film Vás inspiruje a motivuje k tomu abyste se dostali do formy.

Kategorie Tagy