Vytvořit rozvrh

zobrazit

Příběhy, které nás inspirují

Naše motivace k lepšímu životu.

Novinky a Akce

Vše o Holmes Place z celého světa

E-kniha: 7 denní detox plánE-kniha: 7 denní detox plán

E-kniha: 7 denní detox plán

Zbavte své tělo toxických látek! Máme pro vás e-knihu zdarma, která obsahuje 7 denní detox plán a spoustu receptů k tomu!

Přečtěte si více
10ti minutové cvičení, které vás nastartuje do práce i v chladných dnech10ti minutové cvičení, které vás nastartuje do práce i v chladných dnech

10ti minutové cvičení, které vás nastartuje do práce i v chladných dnech

Vždycky je třeba si ráno při vstávání pořádně doplnit energii – a při mrazivých ránech, kdy je venku ještě tma a vy musíte opustit teplou postel, to platí dvojnásob.

Přečtěte si více
Super-potravinové náhražky: květák místo sacharidůSuper-potravinové náhražky: květák místo sacharidů

Super-potravinové náhražky: květák místo sacharidů

Hubnutí a cvičení může být občas pěkně zrádná kombinace. Uvědomujete si, že je třeba kontrolovat váš příjem kalorií, ale nezapomínejte, že stejně potřebujete získat nějakou energii ke spotřebování.

Přečtěte si více
Jóga: vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli stát jógínemJóga: vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli stát jógínem

Jóga: vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli stát jógínem

Už jste někdy uvažovali o lekcích jógy? Přináší obrovské výhody pro tělo i duši, které perfektně vyhoví vašim potřebám. A víme, že si ji zamilujete.

Přečtěte si více
Výhody zkombinování běhu + jógy + meditaceVýhody zkombinování běhu + jógy + meditace

Výhody zkombinování běhu + jógy + meditace

Jóga a meditace tvoří perfektní doplněk k pravidelnému běhu. Cvičení na hodinách jógy výrazně přispívá k posílení a protažení svalů, zlepšuje techniky správného dýchání a zvyšuje soustředění.

Přečtěte si více
Meditace na výši: věnujte jí 5 minut denně a čerpejte výhody, které přinášíMeditace na výši: věnujte jí 5 minut denně a čerpejte výhody, které přináší

Meditace na výši: věnujte jí 5 minut denně a čerpejte výhody, které přináší

Nemáte tušení, co je to změněné vědomí? Jste zmatení z meditace? Prohlédněte si naši jednoduchou příručku základních pojmů a výhod meditace.

Přečtěte si více
Vyzrajte nad kancelářskou židlíVyzrajte nad kancelářskou židlí

Vyzrajte nad kancelářskou židlí

Pořád si stěžujete na bolesti zad a píchání v ramenou? A nesedíte tak náhodou dlouhé hodiny v kanceláři? Pokud vaší odpovědí je ano, pak byste si měli najít pár minut na přečtení našeho krátkého článku představující ty nejlepší rady, jak se pravidelným bolestem zad vyhýbat.

Přečtěte si více
To nejlepší cvičení přesně pro váš věkTo nejlepší cvičení přesně pro váš věk

To nejlepší cvičení přesně pro váš věk

Osobní tréninky jsou “exaktní vědou”, která tkví v sestavení cvičebního plánu vaším osobním trenérem, přičemž ten následně dohlíží na jeho plnění. Pouze expert pro vás dokáže vytvořit dokonalý trénink, ale sami si můžete minimálně udělat představu o vhodném cvičení na základě vašeho věku a vnímané vi

Přečtěte si více
Jak jste se vyrovnali s návratem? Jak jste se vyrovnali s návratem?

Jak jste se vyrovnali s návratem?

Opravdu jste během prázdnin odpočívali nebo jste si to všechno nechávali až na váš návrat? Otestujte svou osobnost a zjistěte, jak se nejlépe smířit s realitou, která nás uvedla zpět v rutinu a denní rozvrh.

Přečtěte si více
Chcete být plní energie? Koukněte na naše rady, které stroje v posilovně jsou nejideálnějšíChcete být plní energie? Koukněte na naše rady, které stroje v posilovně jsou nejideálnější

Chcete být plní energie? Koukněte na naše rady, které stroje v posilovně jsou nejideálnější

Rozpumpujte krev v žilách a nabijte se energií pomocí posilovacích strojů. Můžete si myslet, že cvičením energii ztrácíte a budete unavení, ale opak je zde pravdou – čím více energie spálíte, tím více jí získáte.

Přečtěte si více
Zvládněte maratón: důvody, proč byste měli chodit běhat - teďZvládněte maratón: důvody, proč byste měli chodit běhat - teď

Zvládněte maratón: důvody, proč byste měli chodit běhat - teď

Když někdo před vámi vysloví “bežět marathon”, představíte si hned, že to byste se raději mohli pokoušet “doplavat na Mars”?

Přečtěte si více
Více

Oblíbené produkty z e-shopu

Our partners

See all our partners »